Informacja dotycząca terminu zwołania Walnego Zgromadzenia Spółdzielni

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „PIASKI” w Białymstoku informuje, że Walne Zgromadzenie Członków, które miało być zorganizowane w dniach 19-21 maja 2020 r. w trzech częściach, ze względu na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego nie mogło odbyć się w zaplanowanym terminie.

Zgodnie z art. 90 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjami kryzysowymi oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r., poz. 568), jeżeli ustawowy termin zwołania walnego zgromadzenia spółdzielni albo zebrania właścicieli lokali przypada w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, ulega on przedłużeniu o 6 tygodni od dnia odwołania tego stanu.

W związku z powyższym Zarząd Spółdzielni „PIASKI” w Białymstoku informuje, że termin Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni zostanie ustalony po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego zgodnie z zapisami w/w ustawy oraz z zachowaniem harmonogramu określonego w Statucie Spółdzielni.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.