Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

(do postępowania nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych)

Zamawiający, Spółdzielnia Mieszkaniowa PIASKI w Białymstoku zaprasza do złożenia oferty w I etapie postępowania przetargowego na :

Wymianę dźwigu osobowego na nowy wraz demontażem istniejącego dźwigu o numerze UDT 310101634 Dźwig znajduje się w budynku nr 12 przy ulicy M.Skłodowskiej-Curie 12 w Białymstoku ( I klatka schodowa) .

Zamawiający w I etapie zamierza uzyskać wstępne oferty od podmiotów zainteresowanych udziałem w przetargu.

W II etapie Zamawiający przekaże Oferentom, którzy złożyli oferty w I etapie szczegółowe materiały (specyfikację) do przetargu w celu otrzymania od nich szczegółowych ofert.

W I etapie przetargu Oferent powinien złożyć oświadczenie, że jest zainteresowany udziałem w II etapie przetargu na podstawie wstępnych informacji uzyskanych od Zamawiającego.

Przed złożeniem oferty zaleca się wykonanie wizji lokalnej przedmiotowego dźwigu. W tym celu należy termin wizyty ustalić pod nr tel. 85/744-11-40 lub pod adresem e-mail: techniczny@smpiaski.pl Wizja lokalna może się odbyć terminie do 28.12.2017 r.

Wstępne informacje o przedmiocie przetargu można uzyskać bezpośrednio w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej PIASKI lub za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Osoby do kontaktu: Wojciech Sykała, Krzysztofa Grycuk -Dział Techniczny,

e-mail: techniczny@smpiaski.pl tel.: +48 (85) 744 11 40

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.