Zmiana numerów rachunków bankowych

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Szanowni Państwo,


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piaski” w Białymstoku uprzejmie informuje, iż z początkiem grudnia 2023 r. uległ zmianie indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do wpłat należności za eksploatację/najem miejsc parkingowych.
· Informujemy, że stary numer konta bankowego prowadzony w Banku Pekao S.A. będzie aktywny tylko do końca marca 2024 r.
· Prosimy o dokonywanie wpłat z uwzględnieniem nowego numeru rachunku bankowego prowadzonego w SGB Bank Spółdzielczy w Białymstoku.
· Od dnia 01 kwietnia 2024 r. wpłaty dokonane na stary numer rachunku bankowego nie będą księgowane przez system informatyczny, a brak prawidłowych opłat będzie przez system księgowy traktowany jako zadłużenie oraz będą naliczane odsetki za zwłokę za opóźnienie w płatnościach.
Nowy numer rachunku bankowego dostępny jest w lewym górnym rogu dostarczonego do Państwa pisma.

 

WPŁATY NA WŁAŚCIWE NUMERY RACHUNKÓW BANKOWYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa „PIASKI” w Białymstoku informuje, że rachunki bankowe opłat za mieszkania oraz wpłat należności z innych tytułów, tj. m.in. usług, miejsc parkingowych, garaży, różnią się między sobą i należy wyłącznie dokonywać na rachunki bankowe wskazane w dedykowanej książeczce opłat lub widniejące na otrzymanej fakturze lub piśmie ze Spółdzielni.

Prosimy zatem o zwrócenie szczególnej uwagi na nowy numer konta przy dokonywanych płatnościach, a w szczególności w: poleceniach zapłaty, zleceniach stałych i płatnościach dokonywanych internetowo oraz wykonanie stosownej korekty. ·
Wpłaty gotówkowe przyjmowane są w Banku Spółdzielczym przy ul. Żelaznej 9 lok. 10 (bez prowizji) lub na poczcie przy ul. Waszyngtona 22B. Przy opłatach gotówkowych prosimy o posługiwanie się właściwymi książeczkami opłat. Książeczki takie można otrzymać w Spółdzielni w Dziale GZM pok. nr 5.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


                                                                                                              Zarząd S.M. „Piaski”
                                                                           Katarzyna Pużuk         Piotr Maksimowicz        Piotr Chróścik
                                                                           Członek Zarządu             Z-ca Prezesa                   Prezes

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.